Gönderen Konu: VibranceGUI Nedir ? Niçin Kullanılır ? VAC Yermiyim ?  (Okunma sayısı 389 defa)

[Ћץґи] C1N4R™

• Ziyaretçi
Konuya başlamadan bir uyarı yapayim. Her insanın bünyası farklıdır uzun süre bu programı yada ayarı yapıp oynadıktan sonra baş dönmesi göz kızarıklığı gibi sorunlar olabilir. Mümkün oldukça aralar vererek oyun oynayalım.

You are not allowed to view links. Register or Login

• VibranceGUI Nedir ?
    VibranceGUI, NVIDIA Sürücü API'sini kullanarak NVIDIA Dijital Titreşim Kontrolü'nü ("DVC") otomatikleştiren bir uygulamadır. Doygunluğu otomatikleştirmek için AMD desteğide eklenmiştir.

• Niçin Kullanılır ?
    Grafik kartı sürücünüzde Dijital Titreşim (NVIDIA) veya Doygunluk (AMD) kullanımı, monitörünüze daha renkli görüntüler çıkmasını otomatikleştiren bir uygulamadır. CS: GO gibi oyunlarda rekabetçi bir şekilde oynadığınızda size biraz avantaj sağlayabilir. Dijital Titreşim / Doygunluk, Counter-Strike: Global Offensive gibi oyunlarda size avantaj sağlayabilir, çünkü oyunda düşmanları görmeyi kolaylaştıracaktır. Birçok profesyonel oyuncu bugünlerde Digital Vibrance / Saturation kullanıyor.

• VAC Yermiyim ?
    Herkezin aklına ilk gelen soru VAC yermiyim ? ve bu program hile yerine mi geçiyor çünkü avantaj sağlıyor ?
    Uzun süredir bu programı kullanıyorum arkadaşlar. Kullandığım süre boyuncada birçok arkadaşıma ve sunucumuzdaki adminlerimize önerdim. VAC yiyen bir oyuncu görmedim şuana kadar. Ben risk alamam hesabım benim için çok önemli korkuyorum diyenler için bir yol daha bulunuyor.

Nvdia ekran kartı kullandığım için Nvdia yolunu anlatacağım. :D Amd içinde internette küçük bi araştırma yaparak bulabilirsiniz.
  • Nvdia Dijital Titreşim / Digital Vibrance Ayarı:
    • Nvdia Denetim Masasına girdikten sonra Adjust desktop colour settings'e Giriyoruz
    • Digital Vibrance'i 100 yapıyoruz.
    • Kaydetip Nvdia Denetim Masasını kaptabiliriz.
    • Oyundaki Önceki Ve Sonraki Görünümü.

Emin Abi

• Administrator
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Ynt: VibranceGUI Nedir ? Niçin Kullanılır ? VAC Yermiyim ?
« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2019, 00:48:34 »
Emeklerine sağlık kardeşim kendim de deneyeceğim.